Google Earth

7.1.2.2600

4.8

9

Dünyayı ofisinizden keşfedin

4.3M

Bu uygulamayı oyla

Eğer keşfetmeyi seviyorsanız, Google Earth sizi istediğiniz yere götürecektir. Uzaydan hızlı bir şekilde cadde düzeyine zoom yapın ve bütün resmi görebilmek için görüntüleri, üç boyutlu coğrafyayı, haritaları ve iş bilgilerini harmanlayın.

Muhtemelen bu program hakkında haberlerde bir şeyler duydunuz, çünkü kalitesi ve güvenilirliği o kadar fazla ki dünyadaki herhangi bir yeri mükemmel bir görüntü kalitesinde görebildiğiniz için bazı insanlar bu programın tehlikeli olduğunu düşünüyorlar.

Artık seyahat etmek eskisinden çok daha kolay ve ucuz. Ofisinizden ya da bilgisayarınız ve Google Earth’ünüz ile neredeyseniz oradan dünyadaki herhangi bir yere sokak düzeyinde gidebilirsiniz.

Hatta dünyadaki en önemli yerlerin üç boyutlu resimlerini görebilirsiniz. 55. Caddeden Avrupa’daki bir okula kadar her şeyin nerede olduğunu bilebilirsiniz.

Google Earth’ü ilk kez kullananların yaptığı şeylerden biri yaşadıkları yeri görmektir çünkü yaşadığınız apartman dairesini bile bazen gerçekten çok iyi bir görüntü kalitesinde görebilirsiniz.

Bugün neyi ziyaret etmek istiyorsunuz? Hayatınızda hiç Havana’yı, Costa del Sol’u, Big Ben’i, Beyaz Saray’ı, Eiffel Kulesi’ni, Mısır Piramitleri’ni gördünüz mü? Artık onları bilgisayarınızdan yalnızca üzerlerine tıklayarak görebilirsiniz.
Haberler

Google Street View özelliğini barındırır.

Uptodown X