icon

Google Earth

9.3.21.4 için
Android

4.3

108

Dünya avucunuzun içinde

5.3M

Bu uygulamayı oyla

Google Earth, Google tarafından yapılmış en iyi uygulamalardan biridir. 'Keyhole' şirketi tarafından geliştirilen bu mükemmel hava gözlemcisi sayesinde, uydu tarafından çekilmiş fotoğraflarla tüm dünyayı görebilirsiniz.

Google Earth dünyanın herhangi bir yerini, kendi evini ya da her zaman ziyaret etmek isteyipte gidemediği ülkeleri kullanıcılara göstermek için 3D grafik teknolojisini ve geniş ağ bağlantısını kullanır.

Üstelik, daha gerçekçi bir görüntüye sahip olmak ya da açıyı değiştirmek isterseniz haritanın perspektifini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Android cihazınız izin verirse, Madrid, New York ya da New Delhi gibi önemli şehirlerin en görülmesi gereken yerlerini 3D ile görüntüleyebilirsiniz.

En kullanışlı özelliklerinden biri de seçilen yerlerdeki cadde ve sokak isimlerini göstermesidir, böylece programı aynı zamanda bir cadde haritası olarak ve gezilerinizi planlamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Bölgenin en iyi bilinen restoranlarının listesini de görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth normalde tüm Android cihazlarda kurulu olarak gelen çok gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, kendi evinizden ayrılmadan dünyanın herhangi bir yerine seyahat etmek artık mümkün.
X